O konferencji

Szanowni Państwo,
Koleżanki i koledzy!

            Mam zaszczyt zaprosić Państwa na V ogólnopolską konferencję Odkodowany Biznes Odkodowany Samorząd, która odbędzie się 11 kwietnia 2018r. w Hotelu 500 w Tarnowie Podgórnym. Gmina Tarnowo Podgórne organizuje ją wspólnie z Tarnowskim Stowarzyszeniem Przedsiębiorców.

            Tradycyjnie już, wzorem lat ubiegłych nasze zaproszenie kierujemy przede wszystkim do samorządowców, przedsiębiorców, ekspertów gospodarczych oraz do przedstawicieli instytucji doradczych. Tak zróżnicowany panel uczestników gwarantuje możliwość prowadzenia interesujących i wartościowych dyskusji oraz szerokiej wymiany doświadczeń i wzajemnych inspiracji.

            Konferencję otworzy wykład na temat „Innowacje – polityka, gospodarka, samorząd” wygłoszony przez prof. UAM dr hab. Jacka Gulińskiego, chemika, wykładowcę akademickiego, publicystę, dyrektora Poznańskiego Parku Naukowo-Technologicznego, prezesa zarządu Fundacji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. Następnie zapraszamy do debaty na temat roli inteligentnego miasta, inteligentnej gminy w aspekcie poprawy jakości życia mieszkańców. Pochylimy się także nad kwestią kreowania innowacyjnych usług i produktów (metodą Design Thinking).

            Mam nadzieję, że V edycja konferencji Odkodowany Biznes Odkodowany Samorząd okaże się pomocna w realizacji zarówno samorządowych jak i biznesowych planów. Zapraszam do Gminy Tarnowo Podgórne!


Z wyrazami szacunku


Tadeusz Czajka

Wójt Gminy Tarnowo Podgórne