O konferencji

Szanowni Państwo,

Koleżanki i Koledzy!To ogromny zaszczyt zaprosić Państwa na VII edycję Ogólnopolskiej Konferencji „Odkodowany biznes, odkodowany samorząd”, która odbędzie się 15 kwietnia 2020r. w Hotelu 500 w Tarnowie Podgórnym. Gmina Tarnowo Podgórne organizuje ją wspólnie  z Tarnowskim Stowarzyszeniem Przedsiębiorców.

 

Tradycyjnie już, wzorem lat ubiegłych, nasze zaproszenie kierujemy przede wszystkim do samorządowców, przedsiębiorców, ekspertów gospodarczych oraz do przedstawicieli instytucji doradczych. Tak zróżnicowany panel uczestników gwarantuje możliwość prowadzenia interesujących i wartościowych dyskusji oraz szerokiej wymiany doświadczeń i wzajemnych inspiracji.

 

  Konferencję otworzy wykład pt. „Dokąd zmierza Polska?” wygłoszony przez prof. dr hab. Leszka Balcerowicza, ekonomistę, wykładowcę akademickiego, b. prezesa Narodowego Banku Polskiego, wicepremiera i ministra finansów w pierwszym niekomunistycznym rządzie Polski po II wojnie światowej. Następnie zapraszamy do debaty na temat narzędzi wsparcia dla inwestora i przedsiębiorcy w samorządzie. Debata ta zostanie poprzedzona wystąpieniem dr Aleksandra Łaszka, głównego ekonomisty Forum Obywatelskiego Rozwoju, doktora nauk ekonomicznych, członka Towarzystwa Ekonomistów Polskich. Pochylimy się także nad kwestią skutecznych technik promocji w wymiarze biznes-samorząd.

 

Wyrażam głęboką nadzieję, że udział w Konferencji, okaże się pomocny w realizacji zarówno samorządowych jak i biznesowych planów. Zapraszam do Gminy Tarnowo Podgórne!


 

Z wyrazami szacunkuTadeusz Czajka

Wójt Gminy Tarnowo Podgórne